Pezet: Zawsze chciałem nagrać coś depresyjnego

(…) Przypuśćmy, że spełnia się amerykański sen o zarobkach z muzyki i jeszcze przed trzydziestką masz na koncie kilka milionów złotych. Jak wyglądałoby wtedy twoje życie?

Mogłoby mi to zaszkodzić – szczególnie w czasach, kiedy był największy boom na moją muzykę. Obecnie – z wiedzą, którą posiadam – byłby to pożądany efekt wieloletniej pracy. Niestety nic takiego się nie wydarzyło. Nie bardzo jednak umiem sobie wyobrazić to, o czym mówisz, bo cały czas widzę pewien efekt skali. Obraz dużego bogactwa, który mam w głowie, jest nieosiągalny dla polskich gwiazd.

Więcej przeczytasz na newonce.net.

Pezet (właśc. Paweł Kapliński, ur. 1980) – jeden z najpopularniejszych polskich raperów w historii. Prezenter, przedsiębiorca i wydawca. Debiutował pod koniec lat dziewięćdziesiątych w zespole Płomień 81. Płyty „Muzyka poważna” (nagrana w duecie z producentem Noonem) i „Muzyka rozrywkowa” uzyskały nominację do Fryderyka w kategorii Album Roku Hip-hop/R&B. Prowadził programy „Rap Fura” na kanale Viva Polska oraz „Muzyka nowoczesna” w RBL.TV. Od 2010 roku współwłaściciel marki odzieżowej Koka.