Oskar (PRO8L3M): Skomplikowany przekaz w prostych słowach

(…) W końcu była to dla ciebie niemal zupełna nowość – wcześniej grałeś tylko jakieś pojedyncze sztuki z Dobrym Towarem, a na co dzień spokojnie siedziałeś w biurze.

Gdy pracowałem jako analityk, chciałem żyć tak jak żyję teraz, jednak w obecnej sytuacji zdarza się, że czasem myślę o regularnym życiu i pracy, jak Pan Bóg przykazał. Życie jest czasem trudne, a jak podchodzi się do niego ambitnie, trzeba być przygotowanym na wyzwania. Wchodząc na górę, musi polubić się upadek i babranie się w śniegu, gdy się stoczy. Czasem tęsknię za normalnością, bo nie trafia mi się zbyt często na przykład wolna niedziela. Nie mogę po prostu iść z ziomkami na mecz i browar. Człowiek, który ucieknie od normalnego życia, siłą rzeczy ma czasem w głowie myśli, by do niego wrócić.

Więcej przeczytasz na newonce.net.

Oskar (PRO8L3M) (właśc. Oskar Tuszyński, ur. 1983) raper, autor tekstów oraz współzałożyciel zespołu PRO8L3M. Na scenie pojawił się w 2008 roku, nagrywając w zespole Dobry Towar, a pięć lat później ukazał się pierwszy album PRO8L3Mu. Autor sześciu wydawnictw, z których trzy pokryły się Platyną. Zdobywca Fryderyka. W powszechnej opinii uważany za jednego z najbardziej utalentowanych tekściarzy w polskim rapie.