Steez83: Bardziej być niż mieć

(…) Na debiutanckim LP PRO8L3M-u Oskar przewidywał, jak będzie wyglądał świat w 2040 roku – a jak będzie wyglądał 2040 u Steeza?

(zastanowienie) Mogę ci powiedzieć, jak chciałbym, żeby wyglądał.

W 2040 roku – pomimo tego, że ludność koncentruje się wokół miast i ta tendencja będzie narastać – nie chciałbym już żyć w dużym mieście. Tutaj trzymają mnie tak naprawdę tylko praca i kontakty towarzyskie. Bardziej mnie pociągają góry, Mazury… Będę miał wtedy pięćdziesiąt siedem lat, ale planuję jak najdłużej być aktywny zawodowo, żeby utrzymywać formę intelektualną. Nie wiem jednak, czym się będę zajmował – być może tym, co teraz, a może pójdę w zupełnie innym kierunku.

Więcej przeczytasz na newonce.net.

Steez83 (właśc. Piotr Szulc, ur. 1983) – DJ, producent i wydawca muzyczny oraz menedżer z piętnastoletnim doświadczeniem scenicznym. Jako członek zespołu Hemp Gru otrzymał cztery złote płyty. Zagrał ponad sto koncertów jako DJ oraz hypeman Sokoła i Marysi Starosty. Wspólnie z Kosim stworzył polską edycję kultowych imprez z cyklu Rap History. Inicjator lub współtwórca Niewidzialnej Nerki, The Wall Festival oraz Wspólnej Sceny. Właściciel agencji bookingowo-artystycznej Revolume. Od 2013 roku wraz z Oskarem tworzy będący ewenementem na rodzimej scenie duet PRO8L3M. Obecnie mieszka w Los Angeles.